XXIX Niedziela Zwykła

21.10.18

„Odmawiajcie Różaniec”

Św. Jan Paweł II

Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynając Światowy Tydzień Misyjny. Kolekta z przeznaczeniem  misyjnym.

Kończy się powoli miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Zapraszam codziennie na nabożeństwa różańcowe przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Od poniedziałku do czwartku o godz. 16.30; w czwartek wyjątkowo różaniec o godz. 17.30; w sobotę o 8.30; w  przyszłą niedzielę (jedna dziesiątka) po Mszy Św. o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła.

W ubiegłoniedzielnej Kolekcie Gospodarczej zebraliśmy 690 złotych; w zbiórce do puszki na Fundusz Nowego Tysiąclecia 200 złotych. Bóg zapłać za tę ofiarę.

W zakrystii można składać wypominki roczne i jednorazowe. Ofiary z wypominków przeznaczone będą na cele gospodarcze. Na kartkach składamy intencje Mszy Św. na przyszły rok 2019, z podaniem propozycji terminu.

Na stoliczku pod chórem no nabycia najnowszy numer „Niedzieli” w cenie 5 zł.,; Kalendarze Misyjne na 2019 rok w cenie 4 złotych oraz kolorowe gazetki o tematyce misyjnej (również dla dzieci) za dowolną ofiarę.

Wszystkim życzę udanej niedzieli oraz wielu radości w nowym tygodniu.

Ks. Proboszcz