IV Niedziela Wielkanocna

21.04.24

„Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało”

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynająca Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

W tym tygodniu czcimy ważnych świętych: we wtorek Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika oraz Patrona Polski; w czwartek liturgiczne święto Św. Marka, Ewangelisty.

W piątek o godz. 16.00 obowiązkowe spotkanie dla Dzieci Komunijnych.

Grupa Nocnej Walki Duchowej zaprasza do nocnej adoracji przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Początek w piątek po Mszy Św. o godz. 17.30, zakończenie w sobotę poranną Mszą Świętą o godz. 9.00.

W sobotę na godz. 9.30 do wysprzątania świątyni proszeni są mieszkańcy rejonu Szczuka (Roman-Jakubowscy).

W gablotce i na stronie parafialnej (kliknij tutaj) również informacje o 12 -dniowej Pielgrzymce po Turcji w dniach 5-16 września 2024 roku w cenie 6950 złotych. Zapisy w zakrystii.

1. Arkadiusz Stanisława Szczepański, kawaler, Szymkowo

Paulina Tomella, panna, Brodnica

2. Mateusza Kaliszewski, kawaler, Szczuka

Marika Frygier, panna, Okalewko

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych w tygodniu.