XVI Niedziela Zwykła

21.07.24

Odpocznijcie nieco.

Trwają WAKACJE, czas wypoczynku i rodzinnych wyjazdów. Pamiętajmy jednak, że nie ma wakacji od Boga. W każdą niedzielę wakacyjną uczestniczmy we Mszy Świętej i nie zapominajmy o modlitwie.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła: jutro święto Św. Marii Magdaleny; we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy; w czwartek święto św. Jakuba Starszego, apostoła.

W tym tygodniu w środę i w piątek nie będzie Mszy Świętej.

W ubiegłoniedzielnej Kolekcie Gospodarczej zebrano 1100 zł. Bóg zapłać za tę ofiarę.

W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych tradycyjny z okazji Dnia Świętego Krzysztofa obrzęd poświęcenia wszelkich pojazdów z modlitwą za Kierowców.

Wszystkim życzę wielu łask Bożych w nowym tygodniu. Dzieciom, młodzieży i urlopowiczom wspaniałej pogody i udanego wypoczynku wakacyjnego.