I Niedziela Wielkiego Postu

10.03.19 r.

„Bliskie jest Królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię„

W piątek zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 dla wszystkich, w sposób szczególny zapraszam dzieci (Dzieci Komunijne obowiązkowo). Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę II Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy Św. o godz. 11.00 przez wystawionym Najświętszym Sakramentem. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. Po Mszach Świętych zbiórka do puszki dla misjonarzy „Ad Gentes”.

W przyszłą niedzielę Kolekta Gospodarcza.

Informacja dla rodziców dzieci komunijnych. Spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Włodzimierza Hołyńskiego lat 82 z Koziego Rogu oraz śp Rafała Lichnerowicza lat 39 ze Szczuki. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie….

Dzisiaj w niedzielę 10 marca 2019 o godz. 16.00 w salce przy parafii Jezusa Miłosiernego w Brodnicy rozpoczyna się 5 cyklowy(10 katechez) Kurs Przedmałżeński. Kurs będzie odbywał się w pięć kolejnych niedziel Wielkiego Postu o godz. 16.00. Zapraszamy. Podobny Kurs Przedmałżeński również rozpoczyna się dzisiaj o godz. 16.00 w liceum w Górznie.

Wszystkim życzę udanej niedzieli i wielu dobra w nowym rozpoczynającym się tygodniu.

Ks. Proboszcz