III Niedziela Wielkanocna

15.04.18

Jezus żyje ! Zmartwychwstał !

Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca w Kościele Tydzień Biblijny. Niech ten tydzień, będzie czasem głębszego pochylenia się nad tajemnicą Bożego Słowa zawartego w Biblii.

W sobotę na godz. 9.30 do wysprzątanie naszej świątyni proszę mieszkańców Szczuka-Góry.

W przyszłą niedzielę Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do Służby w Kościele. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla Rodziców z dziećmi przed Pierwszą Komunią Świętą.

W ubiegło niedzielnej Kolekcie Gospodarczej zebraliśmy 822 zł., zaś w zbiórce do puszki Miłosierdzia 151 złotych. Bóg zapłać za tę ofiarę.

Czytajmy prasę katolicką. U ministranta  „Niedziela” w cenie 5 złotych. W kruchcie darmowe czasopisma diecezjalnego „Caritas”: „Świadectwo”.

Zapowiedzi przedślubne

1. Marcin Kamiński, kawaler, zam. Anglia

Beata Iwona Potempa, panna, zam. Anglia

2. Sebastian Jacek Skuza, kawaler, zam. Bydgoszcz

Anna Piotrkowska, panna, zam. Bydgoszcz

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i wielu radości w nowym tygodniu!

Ks. Proboszcz