Niedziela Chrztu Pańskiego

12.01.20 r.

Idźcie i udzielajcie chrztu w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Podczas każdej Mszy Św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

Kolekta dzisiejsza z przeznaczeniem na cele gospodarcze naszej Parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Kolekta przyszłej niedzieli z przeznaczeniem na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

W naszej parafii we wtorek kończy się „Kolęda” czyli odwiedziny duszpasterskie kapłana. Proszę o cierpliwe wyczekiwanie na wizytę. Kolęduję wraz z panem Organistą oraz jednym ministrantem. Podczas Kolędy można zamawiać intencję Mszy Świętych na 2020 rok. Za dotychczasową gościnność i serdeczność bardzo dziękuję, szczególnie rodzinom, które przygotowały posiłek i udostępniły samochód

.Plan „Kolędy”: dzisiaj w niedzielę 12 stycznia od godz. 12.15 Szczuka (od Jakubowski do Roman); jutro w poniedziałek 13 stycznia nie kolęduję; we wtorek 14 stycznia od godz. 14.00 Szczuka (od Noskowskich do Trendowicz) i zakończenie Kolędy.

W sobotę 18 stycznia od godz. 10.00 Kolęda „uzupełniająca” dla rodzin, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana w normalnym terminie wizyty. Zgłoszenia w zakrystii.

Wszystkim życzę udanej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.

Ks. Proboszcz