XXXI Niedziela Zwykła

03.11.19 r.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Jutro w poniedziałek wyjątkowo Msza Święta o godz. 18.00. W miesiącu listopadzie wchodzimy w cykl Mszy Św. o godz. 16.00.

W czwartek na godz. 17.00 zapraszam na wyjątkową Mszę Świętą z udziałem relikwii Św. Szarbela. W sposób szczególny będzie to Msza Święta za chorych i z chorymi. Po Mszy Św. nabożeństwo o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem, w czasie którego będzie namaszczenie olejami św. Szarbela, błogosławieństwo Lourdzkie oraz ucałowanie relikwii. Mszę Św. i nabożeństwo poprowadzi Ksiądz Wiesław Pacak z Brodnicy, który z podobnym nabożeństwem gościł już w wielu parafiach. Po wielu z nich odnotowano liczne cuda różnego rodzaju. Mszę poprzedzi Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę od godz. 10.00 będę odwiedzał chorych z posługa sakramentalną. Na godz. 10.00 do wysprzątania naszej świątyni zapraszam mieszkańców Szczuki (od Głodowskich do Pesta).

W zakrystii można jeszcze składać wypominki roczne za zmarłych. Składamy również intencje Mszy Św. na przyszły rok, z podaniem terminu.

Pod chórem do nabycia najnowszy numer „Niedzieli” w cenie 5 zł.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele gospodarcze naszej parafii.

Wszystkim życzę udanej niedzieli oraz wielu radości w nowym tygodniu.

Ks. Proboszcz