XXXI Niedziela Zwykła

04.11.18

„Nasza Ojczyzna jest w Niebie”

Od jutra do końca sezonu zimowego Msza Święta wieczorna będzie odprawiana o godz. 16.00.

W czwartek wyjątkowo Msza Święta o godz. 17.00.

W piątek o godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej.

W sobotę na godz. 9.30 do wysprzątania naszej świątyni i terenu wokół niej zapraszam mieszkańców Szczuki (od Koprowskich do Prusakowskich) oraz Szymkowa (od Kopczyńskich do Waruszewskich).

W przyszłą niedzielę Narodowe Święto Niepodległości. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 udamy się przed pomnik ofiar I wojny światowej i odprawimy okolicznościowe nabożeństwo z okazji 100 lat odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (święto); w sobotę św. Leona Wielkiego, papieża; w niedzielę św. Marcina z Tours, biskupa.

W zakrystii można jeszcze składać wypominki roczne za zmarłych. Składamy również intencje Mszy Św. na przyszły rok, z podaniem terminu.

Pod chórem na stoliczku najnowszy numer „Niedzieli” w cenie 5 zł; numer ubiegłotygodniowy gratis i książeczki religijne za dowolną ofiarę.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele gospodarcze naszej parafii.

Wszystkim życzę udanej niedzieli oraz wielu radości w nowym tygodniu.

Ks. Proboszcz