XI Niedziela Zwykła

17.06.18

„Uśmiech rozprasza chmury nagromadzone w duszy”

Św. Urszula Ledóchowska

Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Jezusa przed Najświętszym Sakramentem w łączności ze Mszą Św. o godz. 17.00. W sobotę po Mszy Św. o godz. 9.00. W niedzielę, za tydzień po Mszy Św. o godz. 11.00.

We wtorek nie będzie Mszy Świętej w naszej świątyni.

W piątek Msza Święta wyjątkowo wcześniej, o godz. 16.00.

W przyszła niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W ubiegłoniedzielnej Kolekcie Gospodarczej zebraliśmy 720 zł. Bóg zapłać za tę ofiarę.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Roman z „Gór” lat 89. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie…….

Czytajmy prasę katolicką. U ministranta najnowszy numer „Niedzieli” z numerem ubiegłotygodniowym w cenie 5 zł.

Zapowiedź przedślubna

Mateusz Zarembski, kawaler, zam. Kozi Róg

Martyna Wiśniewska, panna, zam. Cielęta

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i wielu radości w nowym tygodniu zaś dzieciom i młodzieży rozpoczynającej od piątku wakacje i tym wszystkim udającym się już w tym tygodniu na urlopy Błogosławionego Wypoczynku.

Ks. Proboszcz