I Niedziela Wielkiego Postu

18.02.18

„Bliskie jest Królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”

Rozpoczął się czas Wielkiego Postu.

W piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 dla wszystkich, w sposób szczególny zapraszam dzieci (Dzieci Komunijne obowiązkowo). Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. Po Drodze Krzyżowej Msza Święta.

W przyszłą niedzielę II Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy Św. o godz. 11.00 przez wystawionym Najświętszym Sakramentem. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

W związku z nieobecnością Księdza Proboszcza do środy nie będzie Mszy Świętej. Wszelkie poważne sprawy (pogrzeb, wizyta u chorego)można zgłaszać do Księdza Proboszcza w Gorczenicy Michał Dąbkowskiego.

Wszystkim życzę udanej niedzieli i wielu radości w nowym rozpoczynającym się tygodniu. Dzieciom i młodzieży przeżywającej Ferie Zimowe życzymy udanego wypoczynku.

Ks. Proboszcz