IV Niedziela Wielkanocna

12.05.19 r.

Chwalcie łąki umajone !

Dzisiejsza kolekta to Kolekta Gospodarcza. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Trwa w naszej parafii Wieczysta Adoracja. Wszystkim adorującym Jezusa bardzo dziękuję za okazane świadectwo wiary. Adoracja dziś do godz. 16.30.

Trwa miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej przed Najświętszym Sakramentem w łączności ze Mszą Św. od poniedziałku do piatku o godz. 17.00; w niedzielę, za tydzień po Mszy Św. o godz. 9.00.

W czwartek liturgiczne święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. O godz. 18.00 na Plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

W piątek o godz. 16.00 próba dzieci komunijnych. Na godz. 17.30 zapraszam do pomocy panów w rozebraniu Grobu Pańskiego.

W sobotę wyjątkowo nie będzie Mszy Św. w naszej parafii.

U ministranta do nabycia Tygodnik „Niedziela” w cenie 5 zł.

Pragnę poinformować, że w poniedziałek 3 czerwca do naszej parafii przybędzie Biskup Józef Szamocki z Wizytacją Kanoniczną.  Módlmy się już dzisiaj w intencji tego wydarzenia, byśmy je radośnie i aktywnie przeżyli. Tego dnia również Ksiądz Biskup udzieli Bierzmowania naszej młodzieży.

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i wielu radości w nowym tygodniu!

Ks. Proboszcz