17.03.24

„Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!”

Dzisiaj Gorzkie Żale po Mszy Świętej o godz. 9.00, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, którego adoracja do godz. 11.00.

We wtorek Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP. Zachęcamy do udziału we Mszy Św. o godz. 17.00 i o 17.30.

W środę w naszej parafii Spowiedź Wielkanocna z udziałem księży gości z Dekanatu. Spowiedź w godzinach 16.00 – 17.00. Zachęcam do skorzystania z tej okazji i wielkopostnego oczyszczenia serc.

W piątek po Mszy Świętej o godz. 17.00 wyruszymy Drogą Krzyżową ulicami naszej parafii. Zachęcam do udziału. Uzyskujemy odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej, rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. Dodatkowa Msza Święta o godz. 8.00. O godz. 9.00 procesja z palmami wokół świątyni. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy Św. o godz. 11.00 przez wystawionym Najświętszym Sakramentem. Podczas każdej Mszy Świętych będzie odczytywana Pasja z podziałem na role. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych zainteresowanych przygotowaniem do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej Parafii.

W zakrystii są do nabycia jeszcze „Paschaliki” w kształcie jajka w ramach charytatywnej akcji „Caritas”, świec na stół wielkanocny, w cenie: małe jajko 10 zł.; duże jajko 15 złotych.

W gablotce i na stronie parafialnej (kliknij tutaj) również informacje o 12 -dniowej Pielgrzymce po Turcji w dniach 5-16 września 2024 roku w cenie 6950 złotych. Zapisy w zakrystii.

Wszystkim życzę udanej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w tygodniu.