Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu

11.03.18

„Bliskie jest Królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”

 

W najbliższym tygodniu, z powodu wyjazdu Księdza proboszcza na rekolekcje do Żmijewa i Zbiczna, Msze Święte od poniedziałku do środy będą odprawione wcześniej, czyli o godz. 16.00 i 16.30.

Trwa akcja „Caritasu”, sprzedaży „świec-jaj wielkanocnych” w dwóch kolorach oraz „świec – w kształcie walca” na stół wielkanocny w cenie 15 złotych. Serdecznie zachęcamy do zakupu. Pod chórem wyłożone są Skarbonki Wielkopostne. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję, szczególnie dzieci.

Trwa czas Spowiedzi Wielkanocnej. Karteczki do tejże spowiedzi nabywamy w zakrystii. Zapowiadamy, że tegoroczna Spowiedź Wielkanocna w naszej parafii, odbędzie się w czasie Rekolekcji, we wtorek 20 marca.

W ubiegłoniedzielnej Kolekcie Gospodarczej zebrano 680 zł. Bóg zapłać za tę ofiarę.

W piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 dla wszystkich, w sposób szczególny zapraszam dzieci (Dzieci Komunijne obowiązkowo). Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. Po Drodze Krzyżowej Msza Święta.

W przyszłą niedzielę V Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy Św. o godz. 9.00 przez wystawionym Najświętszym Sakramentem. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy również czas Rekolekcji Wielkopostnych. 

Ksiądz Proboszcz pragnie podziękować, za wczorajszą prace i pomoc przy podcinaniu drzew wokół kościoła panom: Leszkowi Wątorowskiemu, Henrykowi i Rafałowi Lichnerowiczom oraz Januszowi Stasińskiemu.

 

Wszystkim życzę udanej niedzieli i wielu dobra w nowym rozpoczynającym się tygodniu.

Ks. Proboszcz